Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
 • info@ozbayis.com
 • Arapcami Mah. Tersane Cad. No: 113/B Karaköy Beyoğlu - İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

30 yılı aşkın iş güvenliği sektöründe hizmet veren firmamız VENTO ve MAXGUARD markaları altında gerek yurt içinde yaptırdığı yerli üretim malları gerekse ithal ürünlerin toptan ve perakende satışıyla İstanbul Perşembe Pazarı- Karaköy ‘ de hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı geniş, depolama sevkiyat, dağıtım ve pazarlama ağıyla müşterilerimizin mal ve tedarik ihtiyacını gecikme olmaksızın yıllardır Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz güncel piyasa ihtiyaçlarını ve gelişmelerini yerinde ve zamanında takip ederek yıllardır sürdürmekte olduğu dürüst ve güvenilir tedarikçi itibarını büyük bir arzuyla sürdürmektedir. Ticaretin ve rekabetin her geçen gün zorlaştığı günümüzde katılmış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı fuarlarla da ürün gamımızı sürekli güncel tutarak hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışını her zaman koruma hedefindeyiz.

İnsan sağlığı ve can güvenliğinin hayatın en önemli unsuru olduğu bilinciyle şirketimiz CE ve TSE belgeli hizmet ve ürün tedariğiyle müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını her gün aralıksız sürdürmektedir. Yıllardır süregelen İstanbul ve Anadolu’nun dört bir tarafında oluşturmuş olduğumuz güvenle sektörümüzde faaliyet gösteren diğer iş güvenliği firmalarıyla da dürüstlük, dostluk ve profesyonelliğe dayalı işbirliğini devam ettirmektedir.

  İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Tüm Önlemlerini Alıyoruz

  İhtiyaçlarınız için firmamıza ulaşabilir teklif alarak güvenilir kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyeti
  100%
  Olumlu Geri Dönüş
  100%

  Hizmetlerimiz

  Profesyonellik
  Özbay İş Güvenliği olarak alanımızda profesyonel olarak siz sayın müşterilerimiz için 7/24 çalışmaktadır.
  01
  02
  Destek Birimimiz
  Ekibimiz oluşturduğunuz destek kayıtlarına gün içinde cevap veriyor ve size yardımcı oluyor.
  Fiyat Performans
  İş güvenliğiniz için siz müşterilerimize en ekonomik en uygun fiyatları vermeye çalışmaktayız.
  03
  04
  Memnuniyet
  Özbay firması olarak siz müşterilerimiz için işimizi tutkuyla yapıyoruz.